Szkolenie: Laserowe zamykanie naczynek w praktyce

 

SC Beauty Academy zaprasza na najwyższej klasy praktyczne szkolenie: "Laserowe zamykanie naczynek - technika, wskazania, możliwości zabiegowe" 

GODZINY: 10:00 - 17:00

GRUPA MAKSYMALNA: 4 osoby

01Technika laserowego zamykania naczyń - aspekty praktyczne.

02Możliwości i metody laserowego zamykania naczynek.

03Niestandardowe możliwości lasera do zamykania naczynek w praktyce

Dwie przerwy kawowe + przerwa na lunch. 

CENA: 1890 zł brutto

WYKŁADOWCY

Karolina Martin - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie jako wykładowca i trener na warsztatach i seminariach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w kraju i za granicą. Autorka wielu publikacji naukowych dotyczących skuteczności zabiegów estetycznych oraz programów szkoleniowych. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii

Anita Ślusarczyk - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Profesjonalistka w każdym calu. W pracy realizuje swoje zamiłowanie do zawodu, prowadząc liczne szkolenia z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Szkoleniowiec SC Beuty Medical, mgr kosmetologii. 

Zapisz się

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Seminarium prowadzone jest z wykorzystaniem autorskich metod oraz lasera do zamykania naczynek krwionośnych 940 + 470 nm - Chromatica Spectrum

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.