Szkolenie: Terapia HIFU w praktyce

 

SC Beauty Academy zaprasza na najwyższej klasy praktyczne szkolenie: "Terapia HIFU w praktyce - technika, wskazania, możliwości zabiegowe" 

GODZINY: 10:00 - 17:00

GRUPA MAKSYMALNA: 4 osoby

01Praktyczne aspekty terapii HIFU.

02HIFU we wskazaniach kosmetycznych.

03Lifting 3D metodą HIFU.

03Niestandardowe możliwości terapii HIFU.

Dwie przerwy kawowe + przerwa na lunch. 

CENA: 2690 zł brutto

WYKŁADOWCY

Karolina Martin - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie jako wykładowca i trener na warsztatach i seminariach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Autorka wielu publikacji naukowych dotyczących skuteczności zabiegów estetycznych oraz programów szkoleniowych. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii

Anita Ślusarczyk - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Profesjonalistka w każdym calu. W pracy realizuje swoje zamiłowanie do zawodu, prowadząc liczne szkolenia z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Szkoleniowiec SC Beuty Medical, mgr kosmetologii. 

Zapisz się

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Seminarium prowadzone jest z wykorzystaniem autorskich metod oraz urządzenia Carboxytherapy Dual XT - dowiedz się więcej o urządzeniu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.