Master Class : Master of Carboxytherapy - I

 

SC Beauty Academy zaprasza na seminaria Master Class - z zakresu nowoczesnych technik zabiegowych z wykorzystaniem karboksyterapii, opartych o aktualny stan wiedzy naukowej.

GODZINY: 10:00 - 17:00

01Redukcja obrzęków i cieni pod oczami, w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe.

02Nowoczesne podejście do iniekcji CO2 w obrębie twarzy.

03Terapia blizn z wykorzystaniem najnowszych technik łączonych - radiofrekwencji mikroigłowej z mikroinfuzją CO2

Dwie przerwy kawowe + przerwa na lunch. 

CENA: 590 zł brutto

WYKŁADOWCY

Karolina Martin - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie jako wykładowca i trener na warsztatach i seminariach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Autorka wielu publikacji naukowych dotyczących skuteczności zabiegów estetycznych oraz programów szkoleniowych. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Dyrektor ds. szkoleń SC Beauty Medical, mgr kosmetologii

Anita Ślusarczyk - Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Profesjonalistka w każdym calu. W pracy realizuje swoje zamiłowanie do zawodu, prowadząc liczne szkolenia z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Szkoleniowiec SC Beuty Medical, mgr kosmetologii. 

Zapisz się

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

Seminarium prowadzone jest z wykorzystaniem autorskich metod oraz urządzenia Carboxytherapy Dual XT - dowiedz się więcej o urządzeniu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.