SIEĆ FRANCZYZOWA SC BEAUTY CLINIC

czyli prestiżowa klinika, która przynosi zyski

Marzysz o własnej, bardzo dobrze prosperującej, perfekcyjnie dopracowanej, renomowanej klinice kosmetologii / medycyny estetycznej?

Możemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem, marką, standardami, strategią marketingową i razem stworzyć prężnie działający obiekt – prestiżowe SC Beauty Clinic w Twoim rejonie.

W rozwój koncepcji klinik cały zespół przez wiele lat włożył ogromne zaangażowanie i cząstkę siebie. Pozwoliło to na stworzenie projektu o najwyższej jakości w którym na każdym kroku widać troskę o każdy detal.

Dlatego SC Beauty Clinic jest uznawane za nr 1 w woj. śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego.

MARKA DOCENIONA PRZEZ GWIAZDY

Marka promowana i odwiedzana jest przez aktorów, instagramerki, blogerki, modelki oraz znane osobistości ze świata mediów: m. in. Agnieszka Kawiorska (ambasador kliniki), Anita Sikorska – Rojczyk, Anna Wendzikowska.

Kliniki wielokrotnie obecne są w mediach i prasie kobiecej oraz chętnie odwiedzane przez znane osobistości ze świata mediów. O SC Beauty Clinic pisano m.in w wp.pl, money.pl, Dziennik Zachodni, Gala, Bussiness Woman & Life, Viva.

TRENDY SLOW BEAUTY

Każde SC Beauty Clinic posiada wspaniałą atmosferę i jako pierwsze w Polsce kreuje nowe trendy „slow beauty” i “kosmetologii personalizowanej”. Oznaczają one najwyższą jakość, indywidualne podejście, bez wszechobecnego pośpiechu.

W każdy wykonywany zabieg wkładane jest olbrzymie serce i zaangażowanie. Można to dostrzec przekraczając próg SC Beauty Clinic i przenosząc się w inny wymiar. Potwierdzeniem tego są liczne otrzymane nagrody i wyróżnienia.

Koncepcyjna realizacja trendu Slow Beauty i kosmetologii personalizowanej, dostęp do aktualnej wiedzy i skutecznych rozwiązań, ogólnopolskie działania marketingowe, dostęp do nowoczesnej aparatury, produktów i elementów wyposażenia w wyjątkowo konkurencyjnych cenach, dopracowane standardy oraz procesy operacyjne i funkcjonowanie pod jedną silną marką dają niekwestionowaną przewagę rynkową.

Planujesz stworzyć wysokiej jakości, prestiżowy obiekt,
który działa w oparciu silną markę?

Chcesz oprzeć swój biznes na wieloletnim
doświadczeniu i skorzystać ze sprawdzonych metod
i standardów?

Kompleksowo zajmiemy się stworzeniem,
wyposażeniem i uruchomieniem kliniki i zapewnimy
pełne wsparcie podczas całej działalności.

ZADZWOŃ DO NAS

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁOW