JAK TO SIĘ ZACZĘŁO,
czyli dwie osoby i wielka pasja do kosmetologii.

Rok 2006. Dwóch specjalistów branży kosmetycznej – założycieli stowarzyszenia na rzecz kosmetologii, Karolina Martin i Dariusz Bandachowicz uruchamia portal – Kosmetologia – Magazyn Profesjonalistów.

Rok 2009. Portal staje się największy w branży, codziennie pojawiają się aktualności i publikacje, jest cytowany w artykułach i podręcznikach akademickich. Zrzesza ponad 30 tys. osób zawodowo związanych z kosmetologią.

SZKOLENIA I BIZNES KOSMETYCZNY
czyli jak tworzyć i organizować skuteczny biznes.

Rok 2010. Stworzenie pierwszego w Polsce ośrodka szkoleniowego z zakresu szkoleń biznesowych dla branży kosmetycznej. Szkolenia marketingowe i dla Menadżerów centrów kosmetycznych biją rankingi popularności.

Rok 2010. Nawiązanie współpracy z Dr Irena Eris oraz kilkoma innymi znaczącymi firmami kosmetycznymi. Firma wchodzi w rolę konsultanta naukowego marki Lirene i prowadzi szkolenia w całej Polsce.

Rok 2011. Zaangażowanie w nowy, wieloletni projekt – Drogerie Hebe. Firma staje się największym partnerem dostarczającym usługi dla Jeronimo Martins S.A. Tworzy podręczniki operacyjne, szkoli pracowników i uczestnicy w aktywnym tworzeniu nowych Drogerii Hebe w całej Polsce.

PIERWSZY GABINET I WŁASNE URZĄDZENIA
czyli doświadczenie przełożone na praktykę.

Rok 2012. Uruchomienie pierwszego własnego gabinetu. Przygotowania do tworzenia sieci.

Rok 2013. Wprowadzenie na rynek własnego urządzenia do karboksyterapii. Rozpromowanie metody w całej Polsce. Urządzenie jest najlepiej sprzedającym się tego typu produktem w Polsce.

Rok 2014. Wprowadzenie kolejnych rozwiązań dla branży profesjonalnej do oferty.

SIEĆ FRANCZYZOWA
I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE,
czyli siła w marce globalnej.

Rok 2015. Uruchomienie pierwszej sieciowej SC Beauty Clinic. Dynamiczny rozwój kliniki. Tworzenie standardów.

Rok 2016. SC Beauty Medical staje się jednym z liderów branży profesjonalnej. Posiada kompleksową ofertę i zespół konsultantów w całej Polsce.

Rok 2017. Tworzenie kolejnych SC Beauty Clinic w Polsce. Wprowadzenie filozofii “Slow Beauty” i pierwszych na świecie metod Kosmetologii Personalizowanej. Kliniki stają się ulubionym miejscem dla wielu aktorów i znanych osób ze świata mediów.

Rok 2018. Klinika w Sosnowcu staje się nr 1 w woj. śląskim w rankingu Dziennika Zachodniego. Firma otrzymuje nagrodę Innowatora 2018. Intensywny rozwój sieci franczyzowej. Integracja marki. Zmiana nazwy Kosmetologia – Magazyn Profesjonalistów na SC Beauty Magazine.

Rok 2019. Zdobycie nagrody Gala Beauty Stars w kategorii Gabinety Medycyny i Dermatologii Estetyczne. Rok 2021. Otworzenie 10-tej kliniki SC Beauty Clinic w Polsce.

CO DALEJ,
czyli poprzeczka wysoko postawiona.

W kolejnych latach firma podejmie wszelkie próby, aby stać się niekwestionowanym liderem w branży beauty w Polsce.