SC Beauty Medical na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie 6-8.10.2017

 

Jak co roku firma SC Beauty Medical jest obecna na SC Beauty Medical na Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbywa się w dniach od  6 do 8.10.2017 w Warszawie.

7.10.2017 r o godz 16:15 w bloku Nowe Technologie zapraszamy na wykład pt.: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna: obrazowanie 3D w diagnostyce i prognozach. Morpheus3D Analysis System, który wygłosi Dr hab. Sławomir Wilczyński.

Morpheus 3D jest to rewolucja technologiczna oraz komunikacyjna, z której skorzystają najbardziej nowocześni i innowacyjni lekarze oraz ich pacjenci. Nie jest to urządzenie dostępne dla wszystkich więc na pewno wyróżni gabinety, które je posiadają na tle konkurencji. Morpheus3D to 3-wymiarowa technologia obrazu, możliwość jego analizy oraz symulacji w kontekście rozwiązań medycznych. Zaawansowany technologicznie sprzęt ma na celu pomoc lekarzom w podejmowaniu skutecznej diagnozy i zaprezentowaniu pacjentom realistycznych prognoz leczenia. Porównanie wyglądu swojej twarzy przed i po leczeniu zanim zdecydują się na zabieg nie było wcześniej dostępne dla pacjentów. Morheus3D, oferuje optymalne rozwiązanie, które jest w stanie zadowolić zarówno naukowców, jak i lekarzy oraz samych pacjentów.

Morpheus 3 d

morpheus3d
morpheus3d wizualizacje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.